Nasz wiosenny ogródek

Podczas zajęć edukacyjnych dowiedziały się jakie są niezbędne warunki do rozwoju roślin. Nasz kącik przyrodniczy w sali, to doskonałe miejsce do prowadzenia bezpośredniej obserwacji roślin podczas której, dzieci poznały cykl rozwojowy roślin oraz nauczyły się systematyczności w pielęgnowaniu i codziennym podlewaniu kiełkujących nasion. Przedszkolakom bardzo spodobała się obserwacja i sadzenie Ile było radości podczas obserwacji kiełkujących nasion. Cebulka wypuściła szczypiorek i pięknie wyrósł wielkanocny owies i rzeżucha dając przy tym dzieciom wiele radości i satysfakcji z codziennej pielęgnacji zasianych nasion.

Zobacz galerię »