Wizyta pani Stomatolog

Omówiła akcesoria wykorzystywane przez nią w codziennej pracy oraz zapoznała z zasadami właściwego szczotkowania zębów i dbania o higienę jamy ustnej. Pani Lucyna uwrażliwiła również dzieci na potrzebę spożywania owoców, warzyw i produktów mlecznych, które są zdrowe dla zębów oraz unikania słodyczy, które powodują próchnicę. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pani doktor zachęcała dzieci do wizyt kontrolnych w gabinecie stomatologicznym, przełamując tym samym lęk przed kontaktem z dentystą. Na zakończenie odwiedzin Pani stomatolog przeczytała książkę pt.”Tupcio Chrupcio”. Bardzo dziękujemy pani Annie za poświęcony czas. Była to niezapomniana lekcja dzięki, której przedszkolaki wzbogaciły wiedzę na temat dbania o piękny i zdrowy uśmiech.

Zobacz galerię »